آموزش بازيگری ۴

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان گرامی بعد از کمی تاخير امروز برای تکميل آموزش مقدماتی بازيگری خدمتتون رسيدم . طی چند روز گذشته از دوستان گرامی ايميلهای زيادی رو دريافت کردم که از من پرسيده بودند که چرا من هنوز هيچ آدرس و يا تلفنی را در وبلاگ نگذاشته ام که دوستان بتوانند برای تست بازيگری به آنجا مراجعه کنند بايد خدمت عزيزان عرض کنم که تا مراحل آموزش را با موفقيت پشت سر نگذاريد و من نتوانم به بازی خوب شما ايمان داشته باشم نميتوانم هيچ آدرسی را برای تست بازی به شما بدهم .

البته دوستانی که قبلا در جايی دوره گذرانده اند و يا سابقه بازی در سينما - تلويزيون و يا تئاتر را داشته اند ميتوانند از طريق ايميل بنده را مطلع کنند تا آنها را زودتر به دفاتر توليد فيلم معرفی کنم لطفا برای اين کار با اين ايميل با من تماس بگيريد  rezaartists@yahoo.com

خوب در هر حال ميريم سراغ بخش جديد آموزشمان امروز برای شما چند تمرين مهم را بيان ميکنتم و اميدوارم که تاجلسه آينده آنها را انجام داده باشيد :

۱- تمام بدن خود به جز يک دست را شل کنيد و تمام تنش را روی اين دست بگذاريد و در چنين حالتی بنشينيد و بلند شويد .

۲- زانوی خود را به وضعی درآوريد که اصلا خم نميشود اين زانوی خشک شده را به نحوی کنترل کنيد که نگذاريد هيچ عضو ديگری از بدن شما سفت و خشک شود با اين زانوی خشک شده :

۱- در اتاق قدم بزنيد .

۲- بنشينيد و بلند شويد .

۳- از پله ها بالا برويد .

۴- با آن شلوار بپوشيد .

۵- با آن غذا بپزيد .

۶- با ا برقصيد .

۷- با آن رژه برويد .

۳- در اتاقی نشسته ايد که هيچ راهی به بيرون نداريد و يک دستان شما هم قطع شده است بوی گاز را ميشنويد . چکار ميکنيد ؟ در آخر اين تمرين بايد جان بدهيد .

شاد و پيروز باشيد .

  
نویسنده : reza artist ; ساعت ۱:۱۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٥ آبان ،۱۳۸٤