کلی و کوتاه از سينمای ايران

دوستان و ياران گرامی همانطور که ميدانيد تا کنون ۱۱ وبلاگ از مجموع ۱۲ وبلاگ عمومی و تخصصی سينمايی ما راه اندازی و افتتاح گرديده است . آخرين وبلاگ سينمايی ما با عنوان : http://rezamontazeri.blogfa.com هم که در مورد فعاليتهای يکی از مديران اين مجموعه ۱۲ تايی وبلاگهاست تا دقايقی ديگر راه اندازی و افتتاح خواهد گرديد . لازم به ذکر است که اين مدير يکی از هنرمندان فرهيخته درعرصه سينما و تلويزيون و تئاتر ميباشد .

همچنين به جمع مديران اين وبلاگ ۱ نفر ديگر هم اضافه شد که کل مديران اينک بدين شرح ميباشند :

۱- رضا ۲- حسين ۳- پونه ۴- ميترا ۵- نازيلا ۶- نازی ۷- بهروز

اميدواريم که بتوانيم همچنان مانند گذشته شما هنردوستان را در مورد اين عرصه هنری باری و مساعدت نماييم .

شما ميتوانيد مانند گذشته کليه سوالات خود را از طريق ايميلهای زير و تلفنها با ما در ميان گذاريد .

۰۹۱۲۲۳۰۸۶۲۴ حسين

۰۹۱۲۲۷۰۳۳۸۲ رضا

۰۹۱۲۵۹۰۹۰۱۹ رضا

rezaartists@yahoo.com مدير اصلی وبلاگ رضا

asal_poo2003@yahoo.com يکی از مديران پونه

mitra-j-artist@yahoo.com يکی از مديران ميترا

همچنين برای ارتباط با نازيلا و نازی و بهروز ميتوانيد از طريق کامنت با آنها درارتباط باشيد .

آخرين اخبار سينمايی :

۱- تصويربرداری فيلم سينمايی از مابهترون به نويسندگی و کارگردانی جواد مزدآبادی و تهيه کنندگی محمدرضا شفيعی آغاز شد . در اين فيلم هنرمندانی چون : نصرا... رادش - محسن قاضی مرادی - شهرام عبدلی - عاطفه صديق - ميترا تبريزی - ناصر گيتی جاه - نادر سليمانی - اسدا... يکتا - يوسف يوسف پشندی - فاطمه طاهری - فريده دريامج - سالومه شاهرخی - مجيد قربانی و سهند جاهدی به ايفای نقش میپردازند . اين فيلم قرار است روز ۱۳ فروردين ۱۳۸۵ از يکی از شبکه های تلويزيونی پخش گردد .

۲- سريال تلويزيونی روزهای مهربانی به کارگردانی محمد درمنش برای پخش در نوروز آماده ميشود در اين سريال هنرمندانی چون : آزيتا لاچينی - شهره سلطانی - مهدی فقيه - علی سليمانی - عليرضا اوليا - رضا منتظری و... به ايفای نقش پرداخته اند . همچنين بازيگردانی اين پروژه بر عهده گلاب آدينه بوده است .

۳- سريال تلويزيونی زندگی به شرط خنده به کارگردانی مهدی مظلومی از ساعت ۲۱ فردا شب روی آنتن شبکه پنجم سيما خواهد رفت . در اين سريال هنرمندانی چون : حميد لولايی - سحر ولدبيگی - کتايون اميرابراهيمی - رويا عالمی - يوسف تيموری - علی صادقی - رضا داوودنژاد - رضا منتظری - فرهاد شريفی و... به ايفای نقش پرداخته اند . همچنين سعيد جليلی و داود صفايی به عنوان دستيار کارگردان مظلومی را در اين پروژه ياری ميدهند .

۴- اسکندر دلدم نويسنده و روزنامه نگار پرتوان کشورمان مدعی طرح شبهای برره شد . دلدم در نامه ای خطاب به مدير شبکه سوم سيما و همچنين رونوشتی به رئيس سازمان صدا و سيما نسبت به آنچه مشابهت طرح وی با شبهای برره بود شکايت کرد .

لازم به ذکر است که طرح سريال مهوع شبهای برره از طرحی که اين نويسنده توانا به شبکه سوم ارائه داده بوده کپی و ساخته شده است بزودی و در وبلاگ http://bodobodocinema.blogfa.com کل جريانات اين شکايت را با شرح و تفسير خواهيم آورد .

۵- دو مستند جديد در مورد فعاليتهای غيرقانونی شرکت گلدکوئيست آماده شد و بزودی از شبکه سوم سيما پخش خواهد گرديد .

شاد باشيد .

دوستان گرامی عده ای سعی دارند با نوشتن الفاظ رکيک ما مديران را وارد يکسری بحثهای غير از کار خودمان نمايند . در اينجا از کليه دوستان که به اين وبلاگ لطف دارند علی الخصوص خانم رويا با آی دی roya1980@yahoo.com و دوست ديگرم که مدير وبلاگ بازيگر نجيب است صميمانه تقاضا داريم که در کامنتها نسبت به يکديگر الفاظ رکيک به کار نگيرند . لازم به ذکر است که اينجانب رضا مدير اصلی مجموعه وبلاگهای سينمايی هيچگونه دخالتی در اينگونه امور ندارم و هيچيک از کامنتها را هم پاک نخواهم نمود فقط از اين ۲ دوست گرامی تقاضا دارم که ديگر اصلا وارد اين وبلاگ نشوند و الفاظ رکيک به کار نبرند والا با تنظيم شکايتی از هر دوی آنان به مراجع ذی صلاح شکايت خواهم نمود همچنين با تنظيم شکايتی از سوی اينجانب مديران سايت پرشيان بلاگ مشغول بررسيهای دقيق روی نوشته های اين ۲ طرف هستند .

 

 

  
نویسنده : reza artist ; ساعت ۳:۱۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ اسفند ،۱۳۸٤