جديدترين اخبار از سينمای ايران

فيلم سينمايی مادرزن سلام بزودی کليد خواهد خورد . خسرو ملکان کارگردان مادرزن سلام که چندی پيش از اداره نظارت و ارزشيابی وزارت ارشاد موفق به گرفتن مجوز ساخت مادرزن سلام شده بود اعلام کرد تا اين لحظه حضور فتحعلی اويسی در اين فيلم قطعی شده است و تعدادی ديگری از بازيگرهای معتبر سينمای ايران از جمله : امين حيايی - فرزانه کابلی - رضا منتظری - مريم اميرجلالی و نسرين حاجيلو جزو کانديداهای اصلی ما برای نقش آفرينی در اين فيلم محسوب ميشوند .

 

رضاعطاران که ساخت جديدترين سريالش برای ايام ماه مبارک رمضان منتفی شد اعلام کرد برای نيمه دوم سال ۱۳۸۵ ميخواهم يک سريال ۹۰ قسمتی را کارگردانی کنم .

 

اميرحسين صديق بازيگر نام آشنای سينمای ايران به جمع بازيگران فيلم تله به کارگردانی سيروس الوند پيوست . پيش از اين حضور هنرمندانی چون : ماهچهره خليلی ۰ محمدرضا گلزار ۰ امين حيايی ۰ مهناز افشار و سيروس ابراهيم زاده در اين فيلم قطعی شده بود .

 

موسسه فرهنگی و هنری کارنامه به مديريت پرويز پرستويی اقدام به برگزاری کلاسهای آموزش بازيگری ويژه نوجوانان ۱۰ -۱۵ سال کرد . اساتيدی که در اين دوره هنرجويان را ياری ميدهند پرويز پرستويی - راضيه برومند و بهرام شاه محمدلو هستند . مهلت ثبت نام در اين کلاسها تا ۱۰ خرداد ماه ميباشد . علاقمندان برای شرکت در اين کلاسهای معتبر ميتوانند با تلفنهای ۲۲۲۷۳۹۱۷ و ۲۲۲۷۳۹۱۸ تماس حاصل فرمايند .

 

مجموعه تلويزيونی سفر به تاريکی به کارگردانی فريدون جيرانی وارد مرحله پيش توليد شد . جيرانی در گفتگويی اعلام کرد تا کنون با هيچيک از بازيگران مورد نظرم به توافق نرسيدم اما يکی از دختران جوان و تازه کار سينما که در فيلم سالاد فصل با من همکاری کوتاهی داشت به عنوان بازيگر زن نقش اول مرا در اين مجموعه ياری خواهد داد . جيرانی در ادامه اظهار داشت نام او الناز صادقی است و از دوره ديده های سازمان سينمايی فجر ميباشد .

 

پايدار باشيد .

/ 0 نظر / 19 بازدید