پايان سريال نرگس

دوستان گرامی بنا به درخواستهای مکرر شما عزیزان مبنی بر اینکه پایان سریال نرگس به چه صورت خواهد بود بر آن شدیم تا با نویسنده و کارگردان این مجموعه گفتگو کنیم و پایان این سریال پر مخاطب را برای شما عزیزان بازگو کنیم .

 

هشدار جدی

 

چنانچه مایل به دانستن پایان این سریال نیستید لطفا این مطلب را نخوانید .

 

نام سريال : نرگس

کارگردان : سيروس مقدم

نويسنده : مسعود بهبهانی نيا

تهيه کنندگان : ايرج محمدی - مهران مهام

توضيحات : نرگس اولين سريال ملودرام نود شبی يا به اصطلاح روتين است که بعد از تلاش ۴ ساله عوامل آن به ثمر نشسته و اين روزها طرفداران زيادی را از پير گرفته تا جوان و از کوچک گرفته تا بزرگ به خود جذب کرده است .

با توجه به درخواستهای مکرر شما عزيزان که توسط فاکس - تلفن - ايميل و کامنت به ما گفته بوديد پايان اين سريال را به صورت خلاصه برای شما بازگو ميکنيم .

 

هشدار جدی

 

چنانچه مایل به دانستن پایان این سریال نیستید لطفا این مطلب را نخوانید .

 

 

پایان سریال زیبا و پر مخاطب نرگس بدین صورت رقم خواهد خورد که بهروز بنا به ماموریتی که توسط پدرش به وی محول شده به خارج از کشور میرود و در آنجا چون با دنیای کثيف غرب آشنا شده به فساد کشیده میشود و ایدز میگیرد و با دلی شکسته و پر خون به ایران باز میگردد .

از طرفی نسرین که باردار شده نمیتواند مریضی بهروز را باور کند و به همین دلیل دچار شوک و جنون میشود .

همچنین احسان سعیدی همسر سابقش شقایق را میکشد البته داستان کشتن شقايق به دست احسان به این سادگیها نیست زیرا هنگامی که شقایق و احسان برای دیداری در یک برج نیمه ساز مرتفع با یکدیگر قرار میگذارند اقای شوکت در یک لحظه از غفلت احسان سوء استفاده کرده و شقایق را به پایین برج پرتاب میکند و فورا از صحنه متواری میشود و ماموران احسان را به جرم قتل شقایق بازداشت کرده و به زندان میبرند و او را به قصاص نفس محکوم میکنند و این چنین است که نرگس هیچگاه نمیتواند با احسان ازدواج کند .

اما خوب بنا به ضرب المثل معروف ظالم همیشه سالم است شوکت سرحال و قبراق به زندگیش ادامه میدهد اما چه فایده که یگانه پسرش دچار بیماری مهلک ایدز شده و ثروت بی حد شوکت هم نمیتواند دردی از او دوا کند ...

 

زنده یاد پوپک گلدره - ستاره اسکندری - عاطفه نوری - مهرانه مهین ترابی - حسن پورشیرازی - مهدی سلوکی - زهرا امیرابراهیمی - بهزاد رحیم خانی - پوراندخت مهیمن - هما خاکپاش - پیمان یزدان پناه - سیامک اشعریون - زهره فکور صبور - سپند امیر سلیمانی و ... از جمله بازیگران این مجموعه پر مخاطب هستند .

 

همچنین لازم به ذکر است که اعضا و مدیران مجموعه وبلاگهای ۱۲ تایی سینمایی و همچنین عده بسیار زیادی از هنرمندان کشور همچنان دیدن این سریال را تحریم کرده اند و از تحریم خود به هیچ عنوان دست نخواهند کشید . تحریم این عده از هنرمندان به دلیل جایگزین شدن ستاره اسکندری به جای زنده یاد پوپک گلدره بود و اینکه پس از پخش قسمت سی و هفتم این سریال در کلیپی عوامل سازنده این سریال طی مصاحبه ای به کرات این دروغ را عنوان کردند که تا دو هفته بعد از تصادف پوپک آنها ضبط سریال را کنسل کرده بودند در صورتی که اینچنین نبوده و آنها حتی یک روز را هم بنا به احترام به روح پر فتوح این هنرمند ارزنده از کارشان دست نکشیده بوده اند .

برای روح هنرمند تازه گذشته سينمای ايران پوپک گلدره عزيز آرزوی رحمت و مغفرت مينماييم .

روحش شاد و يادش گراميباد .

 

/ 0 نظر / 22 بازدید