گزارشی از مراسم تجليل استاد پروين سليمانی در اولين جشنواره فيلم خاص

 

 

مراسم افتتاحيه اولين جشنواره فيلم خاص شامگاه روز دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای خانواده برگزار شد .

در اين مراسم پرشکوه که در آن هنرمندان و فيلمسازان بيشماری از جمله : پوران درخشنده - انسيه شاه حسينی - ماهچهره خليلی - رضا منتظری - نازيلا مقدادی - محمد ورشوچی - مهری وداديان - محمدجواد ايرانی و... حضور  داشتند از استاد پروين سليمانی بازيگر پيشکسوت و توانای سينما و تلويزيون و تئاتر ايران تجليل به عمل آمد .

سليمانی در پايان مراسم افتتاحيه با کمک يک همراه ( ناصر رودکی ) و البته عصای خود به زحمت از پله های سن بالارفت و پس از گرفتن جايزه و لوحهای تقدير و افتخار خود از دستان آقايان صانعی مقدم و جوزانی و سرکار خانم پوران درخشنده خطاب به جمعيت حاظر در سالن گفت :

از ۶۵ سال خدمت در عرصه هنر خسته بودم ... خسته خسته ... اما امشب و در ميان شما عزيزان اين خستگی رفع شد ... خوشحالم که فرصتی شد قبل از مرگم قدمی برای بيماران خاص بردارم . من هميشه در خدمت بيماران خاص بوده ام و در اينجا قول ميدهم اگر به اميد خدا کسالتم رفع شد حتما دوباره در خدمت آنها باشم .

در پايان اين مراسم پوران درخشنده گفت : من در سال ۱۳۶۷ در فيلم زمان از دست رفته با استاد سليمانی همکاری داشتم و خدا را شاهد ميگيرم آن نقش آفرينی ايشان يکی از ماندگارترين و بهترين خاطرات دوران فيلمسازی من است زيرا ايشان بسيار استادانه آن رل را ايفا نمودند .

در پايان اين مراسم پس از پذيرايی از حضار فيلم عبور از غبار به کارگردانی پوران درخشنده به نمايش درآمد .

 

پايدار باشيد .

/ 0 نظر / 14 بازدید