جديدترين اخبار از مجموعه وبلاگهای سينمايی ما

دوستان و ياران گرامی امروز قصد داريم جديدترين اخبار را از مجموعه ۱۲ وبلاگ عمومی و تخصصی سينمايی خودمان برايتان بازگو کنيم تا شما بتوانيد طبق علايق خود از وبها ديدن فرماييد .

وبلاگ اخبار داغ سينمايی همه روزه جديدترين اخبار سينمای ايران و جهان را به شما ميدهد هم اکنون ميتوانيد در اين وبلاگ بخوانيد : جامع و کامل از مجموعه زندگی به شر خنده - آغاز پيش توليد جديدترين سريال جواد رضويان و....

آدرس وبلاگ : http://bodobodocinema.blogfa.com    

در وبلاگ نظرسنجيهای سينمايی جديدترين نظرسنجيها با اهدای جوايز ويژه برپاست شما ميتوانيد به اين وبلاگ رفته و در ۸ نظر سنجی مختلفی که در اين وبلاگ برپاست شرکت کنيد و با گذاشتن کامنت حدس خود را از اينکه چه کسانی برنده نهايی اين نظرسنجی خواهند بود بيان کنيد در تاريخ معين شده به کسانی که در مورد هر ۸ نظرسنجی پاسخ درست را داده باشند يک جايزه ويزه يعنی تور ۳ روزکيش با کليه امکانات اهدا خواهد شد همچنين بقيه عزيزانی که تنها چند حدس درست زده باشند کارت اينترنت از ۵ ساعت تا ۲۰ ساعت هديه خواهند گرفت .

لازم به ذکر است تا کنون فاطمه معتمدآريا به عنوان بهترين بازيگر زن شناخته شده و بهرام رادان هم به عنوان بهترين بازيگر مرد . همچنين مرحوم علی حاتمی به عنوان بهترين کارگردان مرد سينمای ايران و مجموعه عنوان بهترين سريال مناسبتی .

أدرس وبلاگ : http://cinemanazar.blogfa.com

شاد باشيد .

/ 0 نظر / 9 بازدید