کوتاه از بازيگران ملودی شهر بارانی

نمايش ملودی شهر بارانی که کاری تازه از گروه حرکت است مدتی است که بر صحنه سالن اصلی تئاتر شهر در حال اجرا است .

به همين دليل بر آن شدم تا توضيحی کوتاه در مورد بازيگران اين کار ارائه کنم :

۱- فرزانه کابلی :وی متولد تهران است و مدتهاست که تدريس در دانشگاههای هنری و هنرستانها و همچنين موسسات آموزشی را به عهده دارد . آغاز فعاليت وی در عرصه سينما از سال ۱۳۵۷ بود او همچنين در فيلمهای سينمايی چون : تنوره ديو - مردی که موش شد - دستمزد و... ايفای نقش کرده است .

۲- علی رامز : وی فعاليت در عرصه بازيگری را از سال ۱۳۲۵ آغاز کرده و در فيلمها و سريالهای زيادی تاکنون ايفای نقش نموده است او با درجه شاگرد اولی از دانشگاه تهران فارغ التحصيل شده است .

۳- اصغر همت : وی دارای ليسانس تئاتر از دانشکده هنرهای زيبا ميباشد و همچنين عضو و سخنگوی هيئت مديره خانه تئاتر نيز هست . وی در فيلمها و سريالهای زيادی مانند هزار دستان و امام علی ( ع ) ايفای نقش نموده است .

۴- دانيال حکيمی : وی متولد سال ۱۳۴۲ است و فعاليتهای خود را در زمينه بازيگری از سال ۱۳۶۰ آغاز نموده است مهمترين فعاليتهای وی در عرصه تلويزيون سريال ولايت عشق به کارگردانی مهدی فخيم زاده بود . همچنين وی تا قبل از اجرای نمايش ملودی شهر بارانی ۱۸ سال از صحنه تئاتر دور بوده است و آخرين کار تئاتريش بر ميگردد به سال ۱۳۶۷ با تئاتر آهسته با گل سرخ که اتفاقا کارگردان آن نيز هادی مرزبان بوده است .

۵- علی بی غم : وی متولد سال ۱۳۴۳ است و همچنين عضو برجسته انجمن بازيگران سينما و تلويزيون نيز ميباشد از فيلمها و سريالهای وی ميتوان به غريبانه و زمان شوريدگی اشاره نمود .

۶- صبا کمالی : وی در سريالهای کيف انگليسی - پس از باران و ... ايفای نقش نموده است و فارغ التحصيل رشته ادبيات نمايشی از دانشگاه هنر نيز ميباشد .

۷- زنديش حميدی : وی کارهای هنری خود را از صحنه های تئاتر آغاز نموده است و تا کنون در بسياری از فيلمها و سريالهای تلويزيونی نيز ايفای نقش نموده است .

۸- مسعود حشمت : او در دانشگاه هنرهای دراماتيک تحصيل کرده استو ازدهه ۵۰ وارد عرصه های حرفه ای بازيگری شده است .

۹- ناديا فرجی : وی متولد سال ۱۳۶۰ است  و دارای ليسانس بازيگری ميباشد و تا کنون کار سينمايی يا تلويزيونی نداشته است اما در صحنه تئاتر خوش ميدرخشد .

/ 0 نظر / 12 بازدید