خبر فوری

 

«پوپك گلدره» بازيگر سينما و تلويزيون درگذشت

بازگشت همه به سوی اوست

پوپک گلدره هنرمند جوان و پرتوان کشورمان بعد از تحمل ۹ ماه درد و رنج عصر امروز دار فانی را وداع گفت و از ميان ما به سوی آسمانها پر کشيد .

اين هنرمند فقيد ۹ ماه هنگام بازگشت از محل فيلمبرداری دچار حادثه دلخراش تصادف شد و تا عصر امروز در حال اغما به سر ميبرد . عصر امروز اين هنرمند فقيد در بخش جراحی بيمارستان مهر دارفانی را وداع گفت .

اين مصيبت عظما را به خانواده هنرمند فقيد مرحوم پوپک گلدره تسليت و تعزيت عرض نموده و آرزوی آمرزش و رحمت را برای اين فقيده سعيده از کردگار يکتا خواستاريم .

همچنين انجمن صنفی بازيگران سينما و تلويزيون ايرن - روابط عمومی خانه سينما و بنياد سينمای فارابی طی اطلاعيه های جداگانه ای مصيبت از دست دادن اين هنرمند جوان و پرتلاش را به جامعه هنری و همچنين مردم هنردوست ميهنمان تسليت و تعزيت عرض نمودند .

بزودی جديدترين اخبار در مورد چگونگی مراسم تدفين اين هنرمند گرامی و همچنين انتشار اطلاعيه های منتشر شده از کليه انجمنهای سينمايی را به اطلاع شما گراميان خواهيم رسانيد .

بار ديگر مديريت و هواداران مجموعه وبلاگهای ۱۲ تايی سينمايی اين فاجعه عظيم و مصيبت بار را به يکايک مردم هنردوست و جامعه هنری کشور تسليت و تعزيت عرض مينمايد .

بزودی با اخبار جديدتری در اين رابطه باز خواهيم گشت .

/ 0 نظر / 9 بازدید