مصاحبه با هنرمند گرامی جناب آقای رضا منتظری

آقای منتظری با تشکر از اینکه وقت با ارزشتون رو برای مصاحبه در اختیار ما قرار دادید خواهش میکنم نظر شخصی خودتون رو درمورد این واقعه تاسف برانگیز برای ما بیان کنید . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

اولا خدمت یکایک بینندگان و خوانندگان سلام عرض میکنم و آرزو میکنم که اوقات و لحظات خوب و خوشی رو سپری کنند . راستش من وقتی برای اولین بار این خبر رو در دو روزنامه بانی فیلم و همشهری خوندم فکر کردم که باز هم شایعه ای است بی اساس که روزنامه ها اون رو پرورش دادن و برای فروش بیشتر خصایص اخلاقی و انسانی رو زیر پا گذاشتن و خبر رو به کذب چاپ کردن اما بعدازظهر همون روز که برای صحبت با طراح صحنه کار جدیدمون ( سوگ عشاق ) به دفتر تهیه کننده کار رفته بودم از دوستی شنیدم که به من گفت شما خبر دارید که زهرا امیرابراهیمی زنده است یا مرده ؟ راستش من خیلی تعجب کردم و گفتم : خدای نکرده مگه برای ایشون اتفاقی افتاده ؟ که همون دوست برای من تا حدودی ماوقع رو تعریف کردن .

 

آقای منتظری آیا شما اون فیلم رو دیدید ؟

 

خیر من نه اون فیلم رو دیدم و نه دنبالش بودم که ببینم و نه اگه کسی هم اون فیلم رو به من میداد نگاه میکردم ، فقط در اینترنت عکس اون شخصی رو که در اون فیلم مبتذل بود رو دیدم و میتونم این رو قسم بخورم که کسانی که میگن این عکس متعلق به خانم امیر ابراهیمی است از روی قصد و غرض این رو میگن چون کاملا واضح و روشنه که اون شخص خانم زهرا امیرابراهیمی بازیگر نقش زهره در سریال نرگس نیست و هر عقل سلیمی و چشم بینایی میتونه این رو درک کنه .

 

آقای منتظری یعنی شما میفرمایید دستی توی کار بوده یا کسی میخواسته که خانم امیرابراهیمی رو بدنام کنه ؟

 

صد در صد نمیتونم به این سوال شما پاسخ قاطع و روشن بدم چون فقط خداست که از درون و سر هر چیزی آگاهی داره اما وقتی که به عقل خودم رجوع میکنم و دنیای کثیف بازیگری ( کثیف از نظر روابط و ضوابط کاری ) رو میبینم میتونم به این نتیجه برسم شاید شخصی بوده که از خانم امیرابراهیمی دل خوشی نداشته و به همین دلیل این کار رو بر علیه ایشون انجام داده .

 

آقای منتظری یعنی به نظر شما چنین قدرتی در سینمای ایران وجود داره ؟

 

بله

 

آقای منتظری شما آیا از سرنوشت خانم امیرابراهیمی اطلاعی دارید ؟

 

خیر

 

آیا میدونید که واقعا ایشون خودکشی کردند یا خیر ؟

 

خیر اطلاع دقیق ندارم ولی این رو میدونم که از طرف پلیس آگاهی تهران ایشون رو چند شب پیش احظار کرده بودند برای پرسش و پاسخ و بازپرسی .

 

آقای منتظری به نظر شما چرا باید کسانی پیدا بشن که بر ضد افرادی این کارهای ناشایست رو انجام بدن ؟

 

در یک کلمه میتونم بگم حسادت و سادیسم .

 

آقای منتظری آیا در پایان شما حرفی برای گفتن دارید ؟

 

فقط امیدوارم که ریشه چنین آدمهای عوضی کنده بشه و دیگه شاهد چنین حوادثی حداقل در دنیای بازیگری نباشیم . چیزی رو که من از خانم امیرابراهیمی میدونم و کلا از چهره و ناصیه ایشون پیداست اینه که ایشون فرد بسیار نجیب و سالمی هستند و متاسفانه برای خانمهای نجیب جایی در سینمای ایران نیست . در آخر هم آرزو میکنم که وزارت ارشاد اسلامی اسیر شایعات نشه و خدای نکرده کار ناشایستی از جمله ممنوع التصویر شدن رو در مورد خانم زهرا امیرابراهیمی اجرا نکنه چون واقعا ایشون گناهی ندارن و اگه ارگانی بخواد در مورد ایشون محدودیتی رو ایجاد بکنه مصداق این ضرب المثل میشه که آش نخورده و دهن سوخته .

 

آقای منتظری چون بعد از مدتها و به سختی تونستیم شما رو پیدا کنیم ازتون میخوایم که در مورد فعالیتهای جدیدتون برامون بگید .

 

ما کاری رو دستمون گرفته بودیم که قرار بود به صورت تله تئاتر ضبط و پخش بشه که الآن طبق نظر تهیه کننده کار در مرحله بازنویسی قرار داره و به صورت تله فیلم 90 دقیقه ای داره تبدیل میشه به نام سوگ عشاق .

 

میتونید نام عوامل این کار رو برای ما بگید ؟

 

راستش هنوز نام همه عوامل قطعی نشده اما حضور استاد ارجمند جناب آقای حامد نصرآبادیان به عنوان طراح حرکات موزون و خانم شبنم واعظی به عنوان طراح دکور و آقای عبدالرضا ساعتچی فرد به عنوان تهیه کننده و اینجانب و خانمها نازیلا مقدادی و ویدا آزادی به عنوان نویسنده قطعی شده است .

 

موفق و پایدار باشید .

 

ممنون از لطف شما .

/ 0 نظر / 16 بازدید