يک کلاهبرداری بزرگ

هشدار هشدار

يک نفر به عنوان يک کارگردان سينما با استفاده از مستندات جعلی اقدام به اخاذی از بازيگران جوان و مشتاق نموده است و اينک متواری گشته است .

فردی شياد و کلاهبردار به نام علی شاه محمدی که خود را کارگردان سينما معرفی کرده است با اقدام به اخاذی قصد يک کلاهبرداری بزرگ را داشته و هنگامی که اين راز توسط دستيارش فاش ميشود وی دستيار و يکی از بازيگران خود را در دفتر تهيه کننده مورد ضرب و شتم قرار داده و اينک متواری گشته است .

لازم به ذکر است که اين شياد حرفه ای که فقط چند فيلم مستند را کارگردانی نموده است هم اينک تحت تعقيب پليس قرار دارد .

این فرد قرار بود بزودی فيلمنامه ای با نام رسيدن به قلم اينجانب را جلوی دوربين ببرد و تعدادی از بازيگران خود را نيز انتخاب نموده بود .

هم اينک حسين ربيعی يکی از بازيگران اصلی اين فيلم با تنظيم شکايتی اين فرد را تحت تعقيب قرار داده است لازم به ذکر است که حسين ربيعی هنگام پرده برداری اين راز بزرگ توسط دستيار کارگردان ميخواست جلوی فرار اين شياد را بگيرد که اين شياد حرفه ای وی را مورد ضرب و شتم قرار داده و متواری گشته است .

 

اما اخبار جديد وبلاگهای من :

۱- وبلاگ استاد فاطمه معتمدآريا به تازگی به روز شده و اينک بخش پايانی گفتگوی زاون قوکاسيان با پرويز پرستويی در مورد استاد در اين وب قرار دارد .

آدرس وبلاگ : http://motamedaria.blogfa.com

۲- در وبلاگ نقد سينما جديدترين مصاحبه رسول صدرعاملی در مورد فيلم ديشب باباتو ديدم آيدا قرار دارد و همچنين يک گفتگوی ويژه با خاطه اسدی برای فيلمهای تقاطع و آيدا . حتما سر بزنيد .

آدرس وبلاگ : http://naghdecinema.blogfa.com

۳- در وبلاگ بازيگران ناشناخته بلاگفا يک بازيگر جديد معرفی شده : پونه عبيسی

آدرس وبلاگ : http://pesaregoolforosh.blogfa.com   

۴- در وبلاگ پشت صحنه سينما همچنان اخبار داغ پشت صحنه تند و تند اعلام ميشود ببينيد ضرر نداره .

آدرس وبلاگ : http://poshtsahneh.blogfa.com

۵- در وبلاگ بازيگران سينمای ايران همچنان آخرين بيوگرافيهای هنری و شخصی از گوهر خيرانديش - بهرام رادان - مجيد عليزاده - امين حيايی و... قرار دارد . ببينيد . يادتون نره

آدرس وبلاگ : http://cinemairanian.blogfa.com

۶- اخبار داغ و دست اول سينمای ايران همچنان در اين وبلاگ است .

آدرس ويلاگ : http://bodobodocinema.blogfa.com

۷- همچنان معرفی و بيوگرافی مسعود کيميايی اين ابرمرد سينمای ايران در وبلاگ کارگردانان و تهيه کنندگان حتما بخوانيد بزودی بيوگرافی علی حاتمی جايگزين اين مطلب ميشود .

آدرس وبلاگ : http://persiancinema2006.blogfa.com

۸- جديدترين نمايشنامه ها و فيلمنامه ها همچنان در اين وبلاگ است بيش از ۱۲۰ نمايشنامه و فيلمنامه برای شما گراميان .

آدرس وبلاگ : http://namayesh-fimnamecom

۹- و اما آخرين وبلاگ وبلاگ جشنواره است که همچنان بروز نشده است اما سر بزنيد و مطالب قبلی رو بخونيد بی ضرره . راستی نظر يادتون نره .

آدرس وبلاگ : http://jashnvarefajr.blogfa.com

شاد باشيد .

/ 0 نظر / 11 بازدید