آخرين اخبار سينمايی

تعدادی از آخرين خبرهای مهم سينمايی را در اينجا به اطلاع شما ميرسانيم . برای خواندن آخرين و جديدترين اخبار سينمايی ميتوانيد از وبلاگ : http://bodobodocinema.blogfa.com ديدن فرماييد .

 

سعيد پير دوست بازيگر نام اشنای سينمای ايران به دليل حمله قبلی در بيمارستان جم تهران بستری شد . پيردوست به دليل فشار عصبی و حمله قلبی ۲ شب پيش دچار سکته قلبی شد و در بيمارستان جم تهران بستری گرديد . حال عمومی اين بازيگر وخيم گزارش شده است . روابط عمومی انجمن صنفی بازيگران سينما و تلويزيون ايران و همچنين مديريت خانه سينما از عموم ملت هنردوست ايران خواستند برای شفای اين هنرمند پيشکسوت دست به دعا بردارند . حضور در مجموعه طنز شبهای برره و فيلم سينمايی حکم آخرين کارهای سعيد پيردوست در عرصه بازيگری بوده است . مديريت مجموعه وبلاگهای ۱۲ تايی سينمايی نيز آرزوی بهبودی اين هنرمند را از کردگار توانا خواستار است .

 

پوپک گلدره برای معالجه به آلمان اعزام نشده است . اين خبر کذب محض است !!! پدر پوپک گلدره با اشک و آه اين جملات را گفت و افزود : همش به ما وعده ميدهند مدتهاست که قرار است پوپک را برای معالجه به آلمان اعزام کنند ولی اصلا خبری نيست . مديريت مجموعه وبلاگهای ۱۲ تايی سينمايی از شنيدن اين خبر شوکه شد . در هر حال اميدواريم مسئلان فکری به حال يکی از بهترين بازيگران جوان سينمای ايران بکند که براستی در همه آثارش خوش درخشيده است .

 

گلاب آدينه به عنوان بازيگردان در فيلم گناه فرزند به کارگردانی ابوالقاسم طالبی فعاليت خواهد نمود . اين در حالی است که آدينه تا چندی پيش مشغول بازيگردانی در مجموعه روزهای مهربانی ( ملک دل ) به کارگردانی محمد درمنش بود که در آن هنرمندانی چون : شهره سلطانی - رضا منتظری - آزيتا لاچينی - مهدی فقيه - علی سليمانی و غليرضا اوليا به ايفای نقش پرداخته بودند .

 

شاد باشيد .

/ 0 نظر / 10 بازدید