آخرين اخبار سينمايی

فيلم داستانی حوری به کارگردانی محمد جواد ايرانی و با هنرمندی نازيلا مقدادی - رضا منتظری - محمد ورشوچی و ... تا کنون بيش از ۳۰ درصد از فيلمبرداری خود را پشت سر گذاشته است . پيش بينی ميشود تا اوايل خردادماه فيلمبرداری اين فيلم پايان يابد . لوکيشنهای فيلم در مهرشهر- نمک آبرود و جاده قم ميباشد . گروه هم اکنون در مهرشهر کرج مشغول ضبط ميباشند .

 

سريال تلويزيونی در انتظار باران کليد خورد . کارگردانی اين اثر را بهرام بهراميان بر عهده دارد و هنرمندانی چون : رويا نونهالی - رويا تيموريان - گوهر خيرانديش - نسرين مقانلو - مهراوه شريفی نيا - نسرين حاجيلو - کمند امير سليمانی - ميترا تبريزی - برزو ارجمند - پوريا پورسرخ - داريوش ارجمند و ... در آن به ايفای نقش میپردازند . لازم به ذکر است که انتخاب بازيگران اين سريال بر عهده محمدرضا شريفی نيا بوده است .

 

فريبا ورکيانی دستيار اول استاد هادی مرزبان در گفتگويی اظهار داشت : تمرينات نمايش پايين گذر سقاخونه هنوز شروع نشده است . وی دلايل شروع نشدن تمرينات را سفر هادی مرزبان به کشور آلمان و همچنين اعلام نشدن زمان تمرين از سوی مديريت مرکز هنرهای نمايشی اعلام کرد . لازم به ذکر است در جديدترين اثر تئاتری مرزبان بيش از ۳۰ بازيگر به ايفای نقش خواهند پرداخت و نام تعدادی از بازيگران چهره به عنوان کانديداهای احتمالی نقشها از هم اکنون شنيده ميشود .

 

فيلم ميهمانی از کارائيب که قرار است کارگردانی آن را بهزاد فراهانی بر عهده داشته باشد دنبال سرمايه گذار است تا بزودی کليد بخورد . تا کنون حضور رضا کيانيان در اين فيلم قطعی شده است .

 

فيلم پل پرواز به کارگردانی هراند هاکوپيان بزودی کليد خواهد خورد . هنوز هيچيک از بازيگران اين کار مشخص نشده اند ولی ازبهزاد رحيم خانی - لادن مستوفی - رضا منتظری - ماهايا پطروسيان - مهدی امينی خواه - گندم شرفی و رزيتا نوادگی به عنوان کانديداهای احتمالی اين اثر نام برده ميشود .

 

 

/ 0 نظر / 18 بازدید