آخرين اخبار سينمايی

رويا تيموريان: پيشنهاد بازي در «کافه ستاره» مرا شوكه كرد

بيشتر وقت ما در انجمن بازيگران خانه ي سينما، صرف درست كردن وضعيت گذشته آن به خاطر نزديك به دو سال تعطيل بودنش شد.
رويا تيموريان مدير اين انجمن كه در نمايشگاه مطبوعات حضور داشت با اعلام اين مطلب گفت:‌ انجمن با مشكلات ومعضلات زيادي روبرو است. اين انجمن به دليل تعداد زياد اعضايش و همچنين شناخته شدن اين افراد در نزد مردم از حساسيت بالايي نسبت به حرفه‌هاي ديگر برخوردار است و مسائل عديده‌اي دارد كه بايد با كمك‌هاي فرهنگي، معنوي و مادي همراه باشد كه هنوزميسر نشده است.
تيموريان كه بازيش در فيلم كافه ستاره مورد توجه بسياري قرار گرفت درباره آن اظهار داشت: کافه ستاره فيلم خاصي از نظر ژانر وتوجه به موضوعي تازه در سينماي ما محسوب مي‌شود كه متاسفانه با بي‌مهري مواجه شد. همه عوامل در اين فيلم دست به دست هم دادند تا در فضايي پر نشاط و شادي‌آور يك كار كاملااجتماعي و انتقادي را عرضه كنند.
وي با بيان اينكه تا كنون چنين تجربه‌اي را در سينما نداشتيم تصريح كرد:‌وقتي پيشنهاد اين كار به من شد شوكه شدم چون كمتر براي بازيگران ما اتفاق مي‌افتد كه بتوانند شيوه‌ها و ژانرهاي مختلفي را تجربه كنند .

 

هديه تهرانی بزودی نقش آفرينی جديدش را در فيلم سينمايی ۳ زن به کارگردانی منيژه حکمت آغاز خواهد کرد . لازم به ذکر است تهرانی پيش از اين در آخرين فيلم قبادی به عنوان دستيار اول کارگردان حضور داشته و اولين تجربه بودن در پشت صحنه را به دست آورده است . تهرانی در فيلم جديد حکمت در سمت طراح صحنه و لباس حضور خواهد داشت .

 

/ 0 نظر / 29 بازدید