آخرين اخبار سينمايی

مادرزن سلام به کارگردانی و تهيه کنندگی خسرو ملکان در شمال شهر تهران کليد خورد . تا کنون هنرمندانی چون : فتحعلی اويسی - مريم اميرجلالی - فرزانه کابلی و... جلوی دوربين ملکان رفته اند . همچنين تا کنون حضور هنرمندانی که کانديدای ايفای چند نقش در اين فيلم بوده اند قطعيت پيدا نکرده است پيش از اين قرار بود امين حيايی - رضا منتظری - يوسف يوسف پشندی و نسرين حاجيلو در اين کار ملکان را ياری دهند اما تا کنون با هيچيک از آنها توافق نهايی صورت نپذيرفته است .

 

فیلم سینمایی "علی سنتوری" به کارگردانی داریوش مهرجویی در نیمه دوم سال جاری و پیش از جشنواره فیلم فجر روی پرده سینماهای تهران می‌رود.
مصطفی شایسته پخش كننده فيلم گفت: "مهرجویی و فرامرز فرازمند به عنوان تهیه کنندگان فیلم "علی سنتوری" پخش آن را به هدایت فیلم دادند و با رایزنی هایی که هدایت فیلم انجام داده، این فیلم اوایل نیمه دوم سال اکران می شود."
تدوین "علی سنتوری" را این روزها مهدی حسینی وند انجام می دهد و مراحل فنی آن تیر ماه به پایان می رسد. "علی سنتوری" داستان جوانی علاقمند به هنر موسیقی را به تصویر می کشد که با مخالفت خانواده خود برای ادامه این کار مواجه می شود. جوانی که بعد از ازدواج خود با تمام عشق و علاقه و اشتهار در هنر موسیقی بر اثر مشکلات دچار اعتیاد می شود و ...
در این فیلم بهرام رادان، گلشیفته فراهانی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، نادر سلیمانی و مائده طهماسبی به ایفای نقش می پردازند.
از عوامل تولید فیلم "علی سنتوری" می توان به نویسنده: داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، صدابردار: ایرج شهرزادی، طراح گریم: پرستو معینی، مدیر تولید: علی آشتیانی پور و عکاس: محمدرضا شریفی نیا اشاره کرد.
مصطفی شایسته به عنوان پخش کننده فیلم "آتش بس" درباره اکران آن هم گفت: "این فیلم هم اکنون در 18 سینمای تهران نمایش داده می شود و توانسته به فروش فوق العاده ای دست یابد. "آتش بس" روزانه 13 تا 14 میلیون تومان فروش دارد و تا امروز 325 میلیون تومان فروخته است."

 

مهران غفوريان بزودی جديدترين سريالش را کليد خواهد زد .

 

فيلم تازه كيارستمي كه فيلمنامه آن را خودش نوشته ،درباره زن وشوهر جوانيست كه كارشان فيلمبرداري از مجالس عروسي و به صورت قسطي است آنها از مراسم هاي عروسي مجلل تصوير مي گيرند و روي تصاوير مراسم هاي مختصر و ساده زوج هاي جوان مونتاژ مي كنند تا فيلم عروسي آنها نيز مجلل به نظر برسد
به گزارش سايت سينماي ما به نوشته يك روزنامه صبح ، تمامي صحنه هاي فيلم با تعدادي نابازيگر در بندر تركمن فيلمبرداري مي شود و هنوز زمان دقيق كليد خوردن اين فيلم مشخص نيست.
گويا كيارستمي صحنه هايي را با حضور حامد بهداد براي ساخت فيلمي فيلمبرداري كرده بود كه باسفر كيارستمي به بندر تركمن براي بازديد از لوكيشن فيلم ديگري ،ساخت اين فيلم به تعويق افتاد.در اين فيلم قرار بود بهداد نقش يك پسر نابينا را بازي كند.
عباس كيارستمي پيش تر با اشاره به مضمون برخي آثار سينمايي خود خاطرنشان كرد: فيلم‌هايي كه من مي‌سازم به هيچ عنوان تجاري نيستند و مخاطبان خاص خود را دارند.
وي افزوده بود : براي يك كارگردان ايراني هيچ جايزه‌اي ارزنده‌تر از آن نيست كه اثر وي در معرض تماشاگر ايراني قرار گيرد.

 

بهزاد محمدی قصد دارد بزودی تمرينات جديدترين اثر نمايشی اش را برای اجرا در سالن گلريز آغاز نمايد . نکته جالب توجه اينکه قرار است محمدرضا گلزار در اين نمايش به ايفای نقش بپردازد و با يک رل طنز هر شب حضور داشته باشد !!!

 

ميتوانيد برای خواندن مشروح و جديدترين اخبار سينمای ايران و جهان به وبلاگ :

http://bodobodocinema.blogfa.com

مراجعه نماييد .
/ 0 نظر / 19 بازدید