سلام

سلام و صد سلام به همه دوستان عزيز و گلم . بايد تاخير چند هفته ای بنده رو ببخشيد تو اين مدت درگير يک سری از کارهايم بودم که به طور شبانه روزی گرفتار بودم و اصلا وقت نکرده بودم که تو اينترنت بيام چه برسه به اينکه بخوام وبلاگم رو به روز کنم اما از همه شما عزيزان ممنونم که تو ايندر ارتباط بوديد .

قبل از هرچيز درگذشت نابهنگام چند تن از اساتيد و بزرگان عرصه ادب و هنر و رو خدمت يکايک شما بزرگواران تسليت عرض ميکنم . در ژاييز امسال جامعه هنری ايران چندين بار به سوگ و ماتم نشست بعد از درگذشت مرحوم مصطفی اسکويی و مرحوم فريدون گله استاد گرانمايه عرصه دوبلاژ - سينما ـ تلويزيون و تئاتر ايران دکتر منوچهر نوذری زخم عميقی را بر دل و روح همگی ما وارد ساخت و بعد از آن درگذشت مرحوم رضا سعيد بازيگر ژرتوان سينما و تلويزيون ما را در شوک عجيبی فرو برد . همچنين سقوط هواژيمای ارتش که در آن تعداد بيشماری از هم ميهنان هنرمندمان جان باختند من را بر آن داشت تا به احترام روح آن مرحومين يک هفته وبلاگ را به حالت تعطيل درآورم .

و اما اخبار جديد و داغ سينمايی :

در اين مدت فيلمهای سينمايی مکس ( سامان مقدم ) يک بوس کوچولو ( بهمن فرمان آرا ) حکم ( مسعود کيميايی ) اکران شدند .

نمايش ملودی شهر بارانی به کارگردانی هادی مرزبان جای خود را به نمايش يک زن يک مرد به کارگردانی آزيتا حاجيان داد .

رئيس سازمان صدا و سيما به محل ساخت سريال شبهای برره رفت !!! ( بزودی نقد جامع و کاملی را که در مورد اين سريال بی سرو ته به شما قول داده بودم در وبلاگ قرار خواهم داد )

مسعود کيميايی که هم اينک حکم را در حالت اکران دارد به زودی ساخت جديدترين اثرش را با نام رئيس آغاز خواهد کرد اين فيلم را نيز خود کيميايی تهيه خواهد کرد و نقش اول آن را نيز به فرزندش خواهد داد همچنين تا کنون حضور ليلا حاتمی و سوفی کيانی در اين فيلم قطعی شده است اين فيلم يک فيلم خيابانی است و لی ندارد .

توليد سريال تلويزيونی روزهای مهربانی به کارگردانی محمد درمنش به نيمه رسيد ( لازم به ذکر است که بنده نيز در اين سريال ايفای نقش کرده ام ) تعدادی از بازيگران اين کار عبارتند از : شهره سلطانی - آزيتا لاچينی - علی سليمانی - مهدی فقيه و عليرضا عليا همچنين بازيگردان اين کار استاد گلاب آدينه است .

فرد شيادی به نام احمد احمدی دفتری در غرب تهران تاسيس کرده و با دادن فراخوان در روزنامه همشهری از افراد مشتاق به هنر بازيگری دعوت ميکند تا برای بازی در سريالش مبالغ کلانی به وی وجه نقد بدهند !!!

ساخت فيلم کوتاه سقاخانه به کارگردانی احمد عبدالهيان به تعويق افتاد .

غلامرضا رمضانی به زودی ساخت سريال جديدش را آغاز خواهد کرد اگر تلفنی از اين کارگردان محترم داريد لطفا حتما به من بدهيد .

جواد مزدآبادی به زودی ساخت سريال جديدش با نام آدمخوار را آغاز خواهد کرد سريال قبلی وی با نام جزيره ايکس چندی قبل در حال ژخش از سيما بود .

 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید