آخرين اخبار سينمايی و تلويزيونی

حضور رضا منتظری بازيگر پرتوان سينما و تلويزيون و تئاتر ايران در تله فيلمی با نام مادر قلابی به تهيه کنندگی و کارگردانی هراند هاکوپيان قطعی شد . رضا منتظری ديروز پای ميز قرارداد نشست تا رسما حضورش در اين تله فيلم قطعی شده باشد . به غير از رضا منتظری تا کنون حضور هنرمندانی چون : رزيتا نوادگی - مهدی امينی خواه و... در اين تله فيلم قطعی شده است . رضا منتظری در پی نقش آفرينيهای متفاوتش در سالهای اخير به ما اينطور گفت : همانطور که ميدانيد مدتهاست هر پيشنهادی را نمیپذيرم کمااينکه پيشنهاد حضور در فيلمهای مادرزن سلام و عفونت را هم رد کردم . تنها دليلم برای اين کار پرهيز از تکرار است چون مثلا عوامل فيلم مادرزن سلام ميخواستند من همانند چند قسمتی که در زندگی به شرط خنده نقش يک آدم پرخور را بازی ميکردم در مادرزن سلام هم آن را تکرار کنم . او همچنين در ادامه صحبتهايش افزود : ميخواهم سعی کنم کمی از تلويزيون و سينما و طنز فاصله بگيرم و شايد پيشنهاد هادی مرزبان را برای بازی در تئاتر زير گذر سقاخونه بپذيرم . رضا منتظری هم اکنون سريال روزهای مهربانی و فيلم داستانی حوری را آماده پخش دارد او همچنين افزود در فيلم مادرقلابی در نقش يک ديوانه که از تيمارستان به عشق بازيگر شدن فرار کرده است ظاهر خواهد شد .

 

فيلم کوتاه سياه و سفيد به کارگردانی امير توده روستا و با هنرنمايی ماهايا پطروسيان و کامبيز ديرباز جلوی دوربين رفت .

 

کلاه پهلوی بعد از نزديک ۳ سال پيش توليد و کش و قوسهای فراوان هفته آينده در تهران کليد خواهد خورد . تا کنون حضور : بهاره رهنما - شيلا خداداد - شقايق فراهانی - ميتراجوکار - امين حيايی - ماهچهره خليلی - بهاره افشار - رضا فياضی - فخرالدين صديق شريف - جمشيد شاه محمدی - قطب الدين صادقی - صالح ميرزا آقايی و... در اين پروژه قطعی شده است . کارگردانی اين اثر را ضياءالدين دری بر عهده دارد لوکيشنهای اين سريال در ايران و فرانسه است .

 

فهرست بازيگران سريال جديد عليرضا افخمی ( خوب - بد - زشت ) تقريبا تکميل شد . فتحعلی اويسی - بهاره رهنما - سروش صحت - ابوالفضل پورعرب - مريم کاويانی و... بازيگرانی هستنند که تا کنون حضورشان در اين پروژه قطعی شده است .

/ 0 نظر / 16 بازدید