گفته های بهاری هنرمندان بخش سوم

عليرضا رئيسيان : اميدوارم برای سال جديد در سينمای ايران حداقل کلنگ چند سالن سينمای مدرن بخورد و اين آروزی ديرينه اهالی سينما تحقق پيدا کند . ثباتی در مديريتها ايجاد شود تا برنامه های اصولی پيگيری شود اهل سينما که خود ما از دست اندرکاران آن هستيم بلند نظر و با محبت و فکر بازتری به خودمان و پيرامون جهانی که در آن زندگی ميکنيم نگاه کنيم که حاصل آن نشانه هايی از هويت ايرانی و ميهنی ما خواهد بود .

فرهاد آييش : هر چی بيشتر ميگذره و هر چی سن بالاتر ميره خواه ناخواه آدم به مرگ نزديکتر ميشه و در اين صورت طبيعت رو هم بهتر ميشناسه و همين طور تغيير و چرخش طبيعت رو . عيد ما ايرانيها بر اساس اين چرخشه و اگر آدم اون رو حس بکنه بخشی از اون ميشه هر تولدی به دنبال يک مرگه آرزو دارم امسال به طبيعت نزديکتر بشم و آرزو دارم صلح و آرامش و عشق در بعد سياسی اجتماعی جامعه ما حضور داشته باشه .

مينا اسماعيلی : برای يکايک هم وطنانم آرزوی روزها و ساعاتی خوش دارم اميدوارم که کسانی که دشمن سينما هستند از ريشه برکنده شوند و همينطور کسانی که چشم پيشرفت امثال مرا ندارند . شاد باشيد .از رضای عزيزم به خاطر زحمات بی دريغی که ميکشه تشکر و قدردانی ميکنم .اميدوارم امسال هم مثل سال پيش در پيشبرد اهداف ۱۲ وبلاگش و همينطور زندگی شخصی و علی الخصوص هنری اش موفق باشه .

 

دوستان گرامی بزودی ويژه نامه شماره ۴ نوروزی به همراه آخرين بهاريه هنرمندان منتشر خواهد شد .

شاد باشيد .

/ 0 نظر / 8 بازدید