جديدترين اخبار از بروز رسانی مجموعه وبلاگهای ۱۲ تايی سينمايی ما

دوستان و یاران گرامی بار دیگر برای اطلاع شما از محتوای مجموعه وبلاگهای ۱۲ تایی سینمایی ما این وبلاگها به شما گرامیان معرفی میگردد .

 

۱- در وبلاگ نقد سينما جديدترين نقدها در مورد فيلم آفسايد ساخته جعفر پناهی به همراه نقد جالبی در مورد نمايش در ميان ابرها قرار گرفته است .  همچنین به تازگی ۵ نقد داغ و خواندنی از آتش بس تهمینه میلانی در این وبلاگ قرار گرفته است .همچنين ۳ گفتگوی جالب و خواندنی تئاتری نيز آخرين مطلبی است که در وبلاگ قرار گرفته است . لازم به ذکر است اين وبلاگ يکی از پر بيننده ترين وبلاگهای سينمايی ميباشد . برای ديدن اين وبلاگ ميتوانيد به آدرس زير مراجعه فرماييد :

http://naghdecinema.blogfa.com

 

۲- در وبلاگ اختصاصی استاد فاطمه معتمدآريا جديدترين بخشهای کتاب نقش آبی سيمين به قلم زاون قوکاسيان و همچنين گفته های تعدادی از بازيگران مطرح سينما و تلويزيون و تئاتر در مورد استاد توانمند فاطمه معتمدآريا قرار گرفته است . همچنین برای اطلاع از جدیدترین برنامه های استاد و... میتوانید از مطالب این وبلاگ استفاده نمایید .برای ديدن اين وبلاگ ميتوانيد به آدرس زير مراجعه نماييد :

http://motamedaria.blogfa.com

 

۳- در وبلاگ آخرين اخبار سينمايی جديدترين خبرها در مورد سينما و تلويزيون و تئاتر ايران قرار گرفته است همچنين ۲ خبر فوری نيز در اين وبلاگ قرار دارد . هميشه و هميشه برای اطلاع يافتن از جديدترين خبرهای سينمايی ميتوانيد از اين وبلاگ که لحظه به لحظه جديدترين اخبار را برای شما پخش ميکند ديدن فرماييد . برای ديدن اين وبلاگ ميتوانيد از طريق آدرس زير وارد شويد :

http://bodobodocinema.blogfa.com

 

۴- در وبلاگ تهيه کنندگان و کارگردانان سينمای ايران بخش کوچکی از زندگينامه مرحوم علی حاتمی ابر مرد سينمای ايران قرار گرفته است . بزودی جديدترين بخشها در مورد اين کارگردان توانمند بروز خواهد شد برای ديدن اين وبلاگ به آدرس زير مراجعه فرماييد :

http://persiancinema2006.blogfa.com

 

۵- در وبلاگ پشت صحنه سينما که مدتی بروز نشده بود آخرين مطالب داغ از پشت صحنه سينمای ايران قرار گرفته است همانطور که ميدانيد در اين وبلاگ که توسط فالگوش و خبرچين اداره ميشود مطالب خواندنی پشت صحنه ها به ۲ زبان طنز و جدی بيان ميشود . زبان طنز برای خبرچين و زبان جدی برای فالگوش است . همانطور که قول داده بودیم جدیدترین مطالب داغ پشت صحنه های آنچنانی امین حیایی را هم در این وب قرار داده ایم . برای ديدن اين وبلاگ به آدرس زير مراجعه فرماييد :

http://poshtsahneh.blogfa.com

 

۶- وبلاگ بازيگران سينمای ايران تا ساعاتی ديگر بروز خواهد شد همانطور که ميدانيد در اين وبلاگ بيوگرافی تمامی هنرمندان حرفه ای سينما و تاويزيون و تئاتر ايران قرار دارد . در ضمن با يک حرکت ابتکاری ميتوانيد از طريق ارسال کامنت نام هنرمند محبوبتان را ذکر کرده تا ما بيوگرافی آن را به طور کامل برای شما بگوييم . همچنين به ۵ نفر از افرادی که نام هنرمند محبوب خود را ذکر کرده باشند به قيد قرعه جايزه ديدارشان با آن هنرمند تعلق خواهد گرفت . برای ديدن اين وبلاگ به آدرس زير مراجعه نماييد :

http://cinemairanian.blogfa.com

 

۷- اين وبلاگ متعلق به سينه سوختگان دنيای سينما و بازيگران ناشناخته است . در اين وبلاگ ما تمامی افرادی را که بنا به دلايلی پشت در سينما مانده اند را به طور رايگان به جامعه هنری معرفی مينماييم . همچنين آموزش رايگان بازيگری در اين وبلاگ و معرفی به دفاتر معتبر توليد فيلم يکی ديگر از برنامه های ما در اين وبلاگ است . برای ديدن اين وبلاگ به آدرس زير مراجعه فرماييد :

http://pesaregoolforosh.blogfa.com

 

۸- با رفتن به وبلاگ هنرمند توانمند رضا منتظری ميتوانيد بيشتر با اين هنرمند گزيده کار آشنا شويد . اين وبلاگ توسط جمعی از دوستان اينترنتی رضا جهت قدردانی از تلاشهای بی دريغ وی راه اندازی شده است . آدرس وبلاگ بدين شرح است :

http://rezamontazeri.blogfa.com

 

۹- در اين وبلاگ ميتوانيد به انبوهی از نمايشنامه ها و فيلمنامه های معتبر دسترسی پيدا کنيد . آدرس وبلاگ بدين شرح است :

http://namayesh-filmnameh.blogfa.com

 

۱۰- با مراجعه به اين وبلاگ ميتوانيد در نظرسنجيهای جالب و به يادماندنی سينمايی شرکت نموده و علاوه بر انتخاب فرد مورد علاقه خود به قيد قرعه از جوايز بينظير ما بهره مند شويد . چگونگی شرکت در بزرگترين مسابقه سينمايی در پايين وبلاگ ذکر شده است . برای ديدن اين وبلاگ به آدرس زير مراجعه فرماييد :

http://cinemanazar.blogfa.com

 

۱۱- وبلاگی تخصصی درمورد جشنواره های بين المللی فيلم و تئاتر فجر از آغاز تا کنون . برای ديدن اين وبلاگ به آدرس زير مراجعه فرماييد :

http://jashnvarefajr.blogfa.com

 

۱۲- وآخرین وبلاگ ما که جزو پرطرفدارترین وبهای ما هست یک وبلاگ عمومی سینمایی - تلویزیونی و تئاتری است که جدیدترین خبرها - مقالات - نقدها - مصاحبه ها - و... را برای شما گردآوری میکند :

http://pesaregoolforosh.persianblog.ir

/ 0 نظر / 29 بازدید