شام عروسی

دوستان گرامی برگزاری يک نظر سنجی در سايت وزين سينمای ما ما را بر آن داشت تا در مورد فيلم شام عروسی آخرين ساخته ابراهيم وحيدزاده که هم اکنون روی پرده سينماهاست چند خطی برايتان بنويسيم .

در آخرين ساخته ابراهيم وحيدزاده بازيگرانی چون : نيکی کريمی - مارال فرجاد - پويا امينی - امين حيايی - سيروس ابراهيم زاده - ارژنگ اميرفضلی - عارف لرستانی - محمدرضا هدايتی - محمدرضا گلزار - حمزه عشرتی و... به ايفای نقش میپردازند .

شام عروسی صرفا يک کمدی صد در صد هجو و بی مايه است که صرفا فقط برای فروش و داشتن يک گيشه مناسب در فصل تابستان و اوقات فراغت اکثر مردم ساخته شده است چون لزوما نه از فيلمنامه مناسبی بهره مند بوده و نه ساختاری قوی دارد تنها چيزی که در اين فيلم مشهود است حضور تعدادی از بازيگران حرفه ای و نيمه حرفه ای است که آنهم نتوانسته زياد روی تماشاگر اثر مثبتی بگذارد .

متاسفانه گويا آقای وحيد زاده که سالهای پيش البته قبل از ساختن معادله فيلمهای خوبی را نه در حد عالی بلکه در حد متوسط ارائه ميدادند اينک به اين نتيجه رسيده اند که قيد همه چيز را زده و به ساخت فيلمهای سخيف بسنده کنند .

برايم خيلی جالب بود يکی از کسانی که نظر خود را در مورد اين فيلم داده بود از آقای اعتباريان تهيه کننده فيلمهايی چون : ستاره ها و سنگ کاغذ قيچی سوال کرده بود شما که در سينما چنين فيلمهايی را تهيه کرده ايد و اينک تهيه کنندگی جديدترين اثر استاد مسلم سينمای ايران يعنی بهرام بيضايی را بر عهده داريد آيا از خودتان شرم نميکنيد که چنين کاری را روانه اکران کرده ايد ؟

در هر حال تا تاريخ نگارش اين متن در نظر سنجی سايت وزين سينمای ما ۵۰ درصد از مردم به اين فيلم رای ضعيف حدود ۲۵ درصد رای متوسط و بقيه افراد آرای خوب و عالی و خيلی عالی داده بودند .

لازم به ذکر است بزودی ۳ نقد جذاب در وبلاگ نقد سينما در مورد اين فيلم قرار خواهد گرفت .

پايدار باشيد .

/ 0 نظر / 22 بازدید