جديدترين اخبار از مجموعه وبهای سينمايی

دوستان گرامی با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت يکايک شما گراميان به اطلاعتان ميرساند که مجموعه وبلاگهای ۱۲ تايی سينمايی ( به غير از اين وبلاگ ) از هنگام درگذشت هنرمند فرهيخته سينمای ايران پوپک گلدره در تعطيلی به سر ميبردند و قرار بود بعد از مراسم ختم اين هنرمند ارزنده اين وبلاگها مجددا فعاليتهای خود را آغاز نمايند . اما به چند دليل اين مهم صورت نپذيرفت چرا که مديريت اصلی وبلاگ يعنی هنرمند گرامی جناب آقای رضا منتظری در يکی از شهرستانها به مدت بسيار طولانی سر ضبط يک سريال تلويزيونی بودند و از طرفی هم بايد روتوشهايی که هيئت مديره بنا داشت آنها را در نوشتن وبلاگها به کار ببندد زير نظر ايشان صورت ميگرفت به همين دليل امکان بروز کردن هيچيک از وبلاگها وجود نداشت . همچنين پس از برگشت هنرمند گرامی جناب آقای رضا منتظری از سفر مهم کاريشان هنگامی که هيئت مديره تشکيل جلسه داد و خواست با يک برنامه جديد فعاليت وبها را آغاز نمايد هنرمند پيشکسوت سينما و تلويزيون و تئاترايران استاد حسين کسبيان دار فانی را وداع گفتند و به همين دليل وقفه ای برای بروز کردن پرطرفدارترين مجموعه وبلاگهای سينمايی به وجود آمد .

ضمن عرض پوزش از شما گراميان به اطلاع ميرساند مجموعه وبلاگهای ۱۲ تايی سينمايی بزودی فعاليت خود را آغاز خواهند نمود .

از دوستان عزيزی که در اين مدت توسط ايميل - تلفن - فاکس - کامنت و... با ما در ارتباط بودند و ما را مورد لطف خويش قرار ميدادند نهايت سپاسگذاری را داريم .

شاد باشيد .

بار ديگر برای اطلاع دوستان عزيزی که به تازگی به جمع ما پيوسته اند نام مجموعه وبهای سينمايی که زير نظر هنرمند ارزنده رضا منتظری اداره ميشوند را برايتان نقل ميکنيم تا از آنها بازديد به عمل آوريد .

http://naghdecinema.blogfa.com

http://motamedaria.blogfa.com

http://bodobodocinema.blogfa.com

http://persiancinema2006.blogfa.com

http://poshtsahneh.blogfa.com

http://cinemairanian.blogfa.com

http://pesaregoolforosh.blogfa.com

http://rezamontazeri.blogfa.com

http://namayesh-filmnameh.blogfa.com

http://cinemanazar.blogfa.com

http://jashnvarefajr.blogfa.com

/ 0 نظر / 20 بازدید